BüYüLENME HAKKıNDA PUFF BAR

Büyülenme Hakkında Puff bar

Büyülenme Hakkında Puff bar

Blog Article

İşte bu şirketler beyninde elektronik sigara kullanıcıları arasında en çok bilinen premium likit üreticilerinden biri olan One Hit Wonder markası satıma sunmuş olduğu premium likit çeşitlerinde mevcut aromalarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. One Hit Wonder Premium Likit aromaları umumi olarak şunlardan oluşmaktadır:

Dyb Pina Colada Dyb Vape has blended coconut cream with tangy pineapple to give a smooth puff as you take giving a refreshing memory of pina colada mocktail.

Uwell Caliburn G2Uwell caliburn g serisinin son modeli olan g2 elan donatımlı ve elan teknolojik olarak karşınızda.

Birbirinden farklı gereç seçenekleri ile hazırlanmış olan elektronik sigara likitlerimiz dilediğiniz aroma ve tatlarla kullanıma olanak vermektedir. Elektronik likit seçimi yaparken uyanıklık etmeniz gerekenler; e-likitin nikotin seviyesi, likit aromasının damak tadınıza orantılı olması.

Tugboat Evo Gummy Bear (4500 Puff) A perfect blend of sweet and fruity flavors leaving you with a twirling aftertaste of gummy bear candy flavors.

One of their finest vape devices is the Elux Legend 3500 Pas, which başmaklık a tighter airflow and is peculiarly designed for Premium Likit smokers who want to get rid of their smoking habits.

Zaur Apple Esigara Peach Ice (3000 Puff) Zaur Disposable Pas exceeds the boundaries when it comes to effectiveness and durability. Packing a whopping 3000 puffs in a case holding 8ml of nic salt to enjoy a long-lasting battery capacity of 1650mAH for the ultimate vaping experience.

Elf Bars aren’t refillable and this is part of their design. Refilling a device sevimli be very off-putting for a lot of people considering making the move to vaping, instead, it’s much easier just to replace the device.

La Elf Amerikan bar T600 Strawberry Ice Cream è una e cig usa e getta per tiro di guancia (MTL) precaricata con 2ml di e-liquid a 20mg/ml sali di nicotina düzen gusto goloso di gelato alla fragola: un vero e proprio peccato di gola tutto da svapare.

Joyetech eGo AioJoyetech eGo AIO en yalın tasarımı ve amelî kullanımıyla yeğleme edilen saksılangıç seviye bir elektronik sigaradır.2ML tank kapasitesiyle..

Smok Rigel Macun 230WRigel kit 230 w güce kadar çıkabilen ve eşsiz bir uygulayım bilimi ile donaltılmış bir elektronik sigaradır.

Mod sigaralar tarafından oluşturulan buhar, bir nargilenin dumanı ile aynı Premium Likit yoğunlukta evetğu kucakin bu tür elektronik sigara modelleri ortaya çıkardığı buhar sebebi ile nargilelere benzetilmektedir.

Вернуться к покупкам Оформить заказ Сравнение товаров

Vaporesso Luxe 2Vaporesso serisinin amiral gemisi olan luxe 2 rağmenızda.Piyasada en beğenilen ve en çok yeğleme edilen en pahalı kit luxe 2 eşsiz vape deneyimi sunar.

Report this page